Licznik rowerowy XT 300

Dostępność: NIE
Cena: 229,00 zł 229.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Z myślą o wymagających użytkownikach, Kruger&Matz wprowadził do oferty obsługujący kilka trybów licznik rowerowy z funkcją nawigacji. Wbudowany moduł GPS znacznie zwiększa funkcjonalność urządzenia, co z pewnością ucieszy zarówno tych, którzy lubią mieć dokładnie zaplanowaną wycieczkę, jak i tych, którzy stale odkrywają nowe trasy. XT 300 daje możliwość zaprogramowania trasy na komputerze i pobrania jej na licznik, a także posiada funkcję nawigacji do domu, dzięki temu niezależnie gdzie pojedziesz, zawsze znajdziesz właściwą drogę powrotną. Urządzenie wyświetla również aktualną szerokość i długość geograficzną oraz kierunek jazdy. Gadżet przypadnie do gustu również fanom kolarstwa górskiego. Podczas pracy w trybie wysokości, XT 300 monitoruje takie parametry jak: wysokość, prędkość pionowa i prędkość 3D. Dodatkowo, w każdej chwili możesz sprawdzić łączne wzrost oraz spadek wysokości.
Kruger&Matz zadbał również o Twoje zdrowie. Pracując w trybie pomiaru tętna, XT 300 nie tylko poinformuje Cię o aktualnym, średnim, najniższym i najwyższym tętnie, ale również pozwoli uchronić Twoje serce przed zbyt intensywnym treningiem. Wystarczy, że ustawisz swój limit, a urządzenie poinformuje Cię, gdy zostanie on przekroczony. Chcesz zrzucić trochę zbędnych kilogramów? Jazda na rowerze jest świetnym pomysłem, a licznik XT 300 pozwoli Ci na stałe śledzenie efektów treningu, wyświetlając informacje o ilości spalonych kalorii i tkanki tłuszczowej. Do zestawu dołączony jest pas telemetryczny, więc nie musisz martwić się o zakup dodatkowych akcesoriów.

Obok tych zaawansowanych funkcji, XT 300 spełnia również podstawowe zadania zwykłego licznika. Poza informowaniem o osiąganych prędkościach: aktualnej, średniej i maksymalnej, urządzenie porównuje je, dzięki czemu w każdym momencie jazdy będziesz mógł sprawdzić, czy poruszasz się z mniejszą czy większą prędkością od prędkości średniej. Ponadto, XT 300 powiadomi Cię zarówno o czasie i bieżącym dystansie trasy, jak również o całkowitej ilości przejechanych kilometrów. Wśród trybów licznika znalazło się miejsce na stoper, który umożliwia pomiar wybranego dystansu i średniej prędkości oraz zapisanie tych danych na komputerze. Dużą zaletą jest również wodoodporność, co oznacza, że nie musisz się martwić o jego ewentualne uszkodzenie, gdy złapie Cię deszcz.
Wraz z urządzeniem otrzymasz dedykowaną aplikację komputerową Sport Tracks. Dzięki niej, wszelkie zebrane dane można przesłać do komputera, co pozwoli na dokładne przeanalizowanie całej aktywności. Z XT 300 wypracujesz optymalny dla siebie tryb jazdy i poprawisz technikę, aby kolarskie wyprawy stały się czystą przyjemnością.

Dane techniczne

TRYB TIME (CZAS):
Zegar synchronizowany z satelitą Tak
Wybór formatu czasu 12/24
Wybór strefy czasowej Tak
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
TRYB SPEED (PRĘDKOŚĆ):
Dystans Tak
Dystans całkowity Tak
Czas trasy Tak
Aktualna / średnia / maksymalna prędkość Tak
Porównanie prędkości Tak
Wybór jednostek kilometry/mile
Kierunek jazdy Tak
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
TRYB ALTITUDE (WYSOKOŚĆ)
Wysokość Tak
Prędkość 3D Tak
Prędkość pionowa Tak
Łączny wzrost wysokości Tak
Łączny spadek wysokości Tak
Wybór jednostek metry/stopy
Możliwość podglądu zegara Tak
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
TRYB NAVIGATION (NAWIGACJA):
Kompas GPS Tak
Aktualna szerokość / długość geograficzna Tak
Nawigacja trasy Tak
Nawigacja do domu Tak
Możliwość pobrania tras z komputera Tak
Pamięć tras 4096 punktów
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
TRYB STOPWATCH (STOPER)
Rozdzielczość 1/100 sek.
Pomiar dystansu Tak
Pomiar średniej prędkości Tak
Możliwość zapisu trasy na komputerze Tak
Pamięć zapisu 350 h
Pomiar tętna Tak
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
TRYB RATE MONITOR (POMIAR TĘTNA):
Aktualne / średnie / najwyższe / najniższe tętno Tak
Ustawienia limitu tętna Tak
Licznik spalonych kalorii i spalonej tkanki tłuszczowej Tak
Alarm limitu Tak
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
INNE:
Stopień ochrony IPX7
Zapis odczytu Tak
Matryca punktowa Tak
Wskaźnik poziomu baterii Tak
Podświetlenie Tak
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
W ZESTAWIE: Uchwyt, klamra USB, pas telemetryczny

Produkty powiązane

Wsparcie


SERWIS DOOR-TO-DOOR - 2 lata gwarancji
Masz problem ze sprzętem Kruger&Matz? Wejdź na www.serwis.krugermatz.com i zgłoś nam swój problem. Na nasz koszt wyślemy kuriera po Twoje urządzenie w dogodnym dla Ciebie terminie, a po zakończeniu procesu reklamacji dostaniesz informację kiedy możesz spodziewać się kuriera z naprawionym sprzętem. Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas na krugermatz@krugermatz.com lub zadzwoń: 25 685 00 88. Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Dlaczego Krüger&Matz?


Test zakładka 3

Test treśc zakładka 3

Gdzie kupić?

Znajdź najbliższy sklep

Wpisz kod pocztowy, adres lub miasto, aby znaleźć sklep:

Promień:

Szukaj

lub:

Użyj mojej lokalizacji
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium